niedziela, 17 lutego 2019

130.Kinga Achruk #89 - MKS Perła Lublin

Witajcie!!

Dziś zaprezentuje wam autograf od wspaniałej osoby,  najdłużej grającej w kadrze reprezentantki Polski piłkarki ręcznej MKSu Perły Lublin, mojej jednej z kilku idolek i wspaniałej osoby a mianowicie od Kingi Achruk, niektórym może lepiej znana jako Kinga Byzdra.

Obecnie Kinia jest zawodniczką mistrza Polski MKSu Lublin.  Swoją seniorską karierę zaczęła w 2008 roku w Lubinie (dolnośląskie). W 2013 roku przeniosła się za granice do Czarnogóry do klubu Budućnost Podgorica. Do Polski wróciła w 2017 roku do obecnego mistrza kraju -MKSu Perły Lublin. Kinga swoją reprezentacyjną karierę  rozpoczęła w 2006 roku i gra do dziś. Dla reprezentacji rzuciła 495 bramek w swoich 181 meczach. Największe sukcesy klubowe Kingi to dwukrotne mistrzostwo Polski,czterokrotny Puchar Polski, dwukrotny puchar i mistrzostwo Czarnogóry a także zwycięstwo w 2015 roku w Lidze Mistrzyń. Natomiast największe sukcesy w Reprezentacji to 4 miejsce na mistrzostwach świata w 2013 i 2015. W obecnym sezonie jej MKS zajmuje obecnie po 18 kolejkach 2 miejsce i traci do lidera Metraco Zagłębia Lubin 4 punkty. Zarówno w klubie jak i reprezentacji Kinga gra z numerem 89. W sierpniu 2018 była jedną z czterech ambasadorek podczas rozgrywanych w Kielcach mistrzostw świata piłkarek ręcznych do lat 18.  Miałem okazję z nią chwilę porozmawiać więc mogę śmiało powiedzieć że Kinga jest też bardzo sympatyczną osobą.  Autograf od Kini zdobyłem osobiście wczoraj  przed meczem z moją drużyną Koroną Handball Kielce ( 24 do 34 dla mistrzyń). Chciałem przy okazji podziękować Kindze za znaleziony czas przed meczem i za możliwość zrobienia sobie zdjęcia i autografu :) Wielkie dzięki Kinia!!! Jest to autograf który zaliczam do tych najbardziej wymarzonych (obok Sylwii Grzeszczak czy Sióstr Więckowskich). Posiadam również zdjęcie z Kingą :)


Autograf od Kingi

Zdjęcie z Kingą


Wymarzony: Tak jeden z najbardziej wymarzonych.
Dedykacja: Tak - "Dla Michała"
Ciekawostki: Zdobyty osobiście przed meczem z KHK
Jakość: OryginałZapraszam na moją stronę internetową.Tutaj opis z meczu Korona Handball Kielce vs MKS Perła Lublin

14 komentarzy:

 1. Gratulacje! :)
  https://paulin10.blogspot.com/2019/02/195-frank-lampard.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2019/02/381-jerzy-radziwiowicz.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Michał !
  Z tej strony Łukasz http://gadzetydobrydzien.blogspot.com/ - masz super bloga i z miłą chęcią dodałem go do mojej lity tych polecanych (liczę na taki sam ruch po twojej stronie) ;)
  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje !
  https://autografymateuszz90.blogspot.com/2019/02/484-krisztian-tamas.html

  OdpowiedzUsuń