sobota, 3 grudnia 2016

115. Tatiana Mindewicz -Pułacz

Witajcie!!!
Dziś przedstawię wam autograf od Tatiany Mindewicz - Pułacz . Tatiana jest właścicielką agencji Public Relations Task Force Consulting, która istnieje od 1999 roku. Współpracowała z wieloma firmami komercyjnymi – od średniej wielkości polskich spółek po międzynarodowe koncerny . Od lat dba o współpracę z mediami podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulturalnych Gala Nagrody Literackiej Nike.
Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu wystąpień medialnych dla organizacji pozarządowych, klientów komercyjnych, pojedynczych osób zajmujących się biznesem czy polityką. Tatiana była też mentorką w programie "Projekt Lady" , podobnie jak Dr. Irena Kamińska- Radomska

Wymarzony: Tak
Dedykacja: Tak - Do przeczytania na pierwszym zdjęciu :)
Ciekawostki: Brak  
Jakość: Oryginał 
Proszę w komentarzach o informację w czym bezpiecznie trzymacie autografy. Proszę o informację gdzie kupić i jaki jest koszt .

8 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :D zapraszam na relację :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/12/relacja-z-mikoajkowych-zawodow-w-wisle.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejka! Wydaje mi się że najbezpieczniej jest trzymać autografy w segregatorze z koszulkami :) Plusy są takie że w każdym momencie możemy sobie oglądać Nasze autografy oraz nie są narażone,że mogą się ubrudzić. Sama mam moje wszystkie autografy przechowuję w takim segregatorze i jestem bardzo zadowolona :) Można kupić w każdym sklepie papierniczym, koszt ok 15 zł + koszulki ( 10-20 gr za sztukę) Gratuluję podpisuje! Zapraszam do mnie na wywiad z Vojtěchem Štursa!

  OdpowiedzUsuń